תוכן עניינים

פינוי אסבסטפינוי אסבסט

פינוי אסבסט יכול להישמע כמו פעולה פשוטה, אך יש צורך בניסיון רב וידע מקצועי כדי לעשות זאת באופן בטוח אשר שומר על בריאותכם ועונה על צרכי החוק. הסיבה לפינוי אסבסט היא ברורה, מדובר על חומר מסוכן אשר הוצא מהחוק כבר בשנת 2011. אם יש ברשותכם עדיין את החומר הזה אתם חשופים גם לסכנה וגם לקנסות, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על פינוי אסבסט.

 

פינוי אסבסט – החוק למניעת מפגעי אסבסט

בעבר רבים היו נוהגים להשתמש באסבסט עבור המבנה שלהם, בין אם מדובר על מבנה פרטי, עסקי או ציבורי. עם השנים החלו מחקרים אשר חקרו את חומר זה וגילו כי חשיפה ממושכת לאסבסט עלולה לגרום לנזקים רפואיים ביניהם בעיות בדרכי הנשימה ואף מחלות כמו סרטן ריאות. בשל כך, בשנת 2011 חוקקה כנסת ישראל את החוק למניעת מפגעי אסבסט. המטרה של החוק היא בתור התחלה לאסור ייבוא וייצוא של חומר זה, כמו כן השימוש בו גם כן אסור. בנוסף, העניקה המדינה 10 שנים להיפטר מחומר זה עבור כל מי שמחזיק בחומר זה במבנה שלו. כמו כן, החוק חייב את כל מי שמחזיק בחומר זה לדאוג לתחזוקה שלו כדי למנוע יצירה של אבק אסבסט אשר מסכן את כל השוהים באזור. 

פינוי אסבסט – התנהלות פינוי הגג

כאשר אתם בוחרים לפנות את גג האסבסט שלכם עליכם לעשות זאת בצורה אחראית אשר אינה מסכנת אתכם ולא את בעל המקצוע אשר נמצא במקום. חשוב להדגיש, ניתן לפנות את הגג באופן עצמאי אך יש לקבל אישור לכך. את האישור ניתן לקבל מבעלי מקצוע בתחום הבנייה כמו מהנדס וקונסטרוקטור או דרך הרשות המקומית. כאשר אסבסט נמצא בשלמותו ועבר תחזוקה שוטפת לאורך השנים הוא אינו מהווה סכנה ממשית כפי שקורה במקרים בו הוזנח. אך כאשר אנו רוצים לפנות אותו הסיכון גובר. במקרה בו הגג יתפרק או נסדק אנו כבר חשופים לסכנה. כדי להימנע ממקרים כאלה אנו נרצה לפנות לבעל מקצוע אשר תחילה ירטיב את הגג כדי למנוע פליטה של אבק ויעבוד עם כלים אשר מיועדים לפינוי אסבסט. לאחר הפינוי יש לעטוף את הגג בחומר מיוחד אשר ימנע פליטה של חומרים מזיקים כחלק מההובלה, חלק מבעלי המקצוע משתמשים בצבע מיוחד. יש להשליך את הפסולת למקום ייעודי לפינוי אסבסט וחשוב לדעת לאיפה בעל המקצוע מפנה את החומר. 

 

הבעיה בפינוי באופן עצמאי היא במקרים בהם אתם לא מודעים לכך שיש בעיה ובכל זאת ממשיכים בעבודה. לדוגמא, במקרה בו אתם רוצים לצבוע את הגג כדי למנוע פליטה של חומרים מזיקים אך ישנם אזורים שחוקים, עליכם לפנות ישירות לבעל מקצוע. כחלק מתפקידו בעל המקצוע בודק כל פרט אשר שומר על בריאותכם.

פינוי אסבסט – מחיר וייעוץ

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני קבלת הצעת מחיר הוא להגיע לפגישת ייעוץ. רוב המקומות המקצועיים לא יגבו ממכם כסף עבור הייעוץ. ניתן לבקש ייעוץ טלפוני או פגישה פנים מול פנים. אנו ממליצים לכם לבצע סקר נרחב לפני שאתם בוחרים את המקום ממנו תקבלו את השירות. הייעוץ יכוון אתכם בצורה נכונה לקראת התהליך שאתם עומדים לעבור. המחיר בדרך כלל יהיה עבור גג שלא עולה על 50 מ"ר, המחיר ינוע בין 400 ש"ח ועד 500 ש"ח לכל מטר מרובע של אסבסט. המחיר כולל גם התקנת גג חדש ברוב המקרים. אסבסט הינו חומר מסוכן ואתם חייבים עזרה מקצועית, אל תתפשרו על הבריאות שלכם.

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פינוי אסבסט השוואת מחירים

פינוי אסבסט השוואת מחירים

פינוי אסבסט השוואת מחירים כיום ידוע לכולנו שאסבסט הוא חומר שימושי מאוד, בעל תכונות יעילות כגון עמידות גבוהה מאוד לאש ולחום, עמידות למים, חוזק פיזי,

פירוק גג אסבסט מחיר למטר

פירוק גג אסבסט מחיר למטר

פירוק גג אסבסט מחיר למטר אסבסט. כמה שהחומר הזה שימושי ובעל תכונות יעילות ונדרשות כל כך, כך הוא גם מסוכן וגורם מחלות. כבר לפני אלפי

גג אסבסט חוק

גג אסבסט חוק

גג אסבסט חוק אסבסט (או אזבסט) הינו חומר עתיר שימושים ועתיר סכנות. מדובר בסיבים טבעיים של סלעים מינרליים, אשר ברבות השנים התגלו כבעלי תכונות יוצאות