הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

גג אסבסטגג אסבסט

בעבר גגי אסבסט היו נמכרים ונפוצים ביותר בקרב מדינות רבות וביניהם ישראל. הייבוא של החומר היה עצום ורבים בחרו להתקין גג מסוג זה עקב עלויות נמוכות ובידוד תרמי ואקוסטי ראויים. עם השנים לאט התברר כי מדובר על חומר מסוכן ומי שנחשף לחומר זה לאורך זמן ממושך יכול לפגוע בבריאות שלו. בשל כך מדינות רבות וביניהם ישראל החליטו על איסור השימוש במוצר. אם יש ברשותכם גג אסבסט אתם צריכים לדעת כי פינוי שלו הינו חובה לא רק מבחינה בריאותית אלא גם מבחינת החוק עצמו. ניתן במקרים מסוימים לפנות את הגג באופן עצמאי, אך מומלץ כמובן להיעזר בבעל מקצוע שכן מדובר על חומר מסוכן.

 

גג אסבסט – מדוע אתם חייבים להיפטר ממנו?

החל משנת 2011 חל איסור על ייבוא או ייצור של אסבסט. הסיבה לאיסור זה נובעת מעצם היות חומר זה מסוכן לבריאות והוכח כגורם משמעותי למחלות סרטן ובעיות חמורות בדרכי הנשימה עבור אנשים ששהו זמן רב באזור בו יש אסבסט או אבק אסבסט. הסיבה לכך שאתם חייבים להיפטר מהחומר הזה ממש עכשיו הוא משתי סיבות, האחת היא כפי שציינו הסכנה הבריאותית אשר יכולה לפגוע בכם. הסיבה השניה היא שעל פי החוק אשר חוקק בשנת 2011 ניתן לכל מי שמחזיק בחומר זה 10 שנים עד לפינוי החומר. משמע, השנה אתם חייבים להיפטר ממנו בכדי שתוכלו דבר ראשון לשמור על בריאותכם ובריאות השוהים בקרבת מקום. הסיבה השניה היא שאתם חשופים לקנסות מטעם משרד הסביבה שכן מדובר גם על חומר מזהם.

גג אסבסט – מהו תהליך פינוי אסבסט והאם אפשר לעשות זאת לבד?

בתיאוריה פינוי גג אסבסט נראה לנו די פשוט ואין אנו מבינים לרוב למה אנו צריכים בכלל איש מקצוע בשביל זה. תהליך פירוק ופינוי אסבסט הינה פעולה מורכבת מכפי שאתם חושבים. יש לעבור את התהליך באופן מדויק ועל פי תקנות החוק בכדי שנמנע פגיעה עתידית ועכשווית בכל השוהים במקום כלל בעל המקצוע עצמו. יש להגדיר את תוכנית הפעולה בהתאם למקום בו אנו נמצאים ובהתאם למאפייני המבנה והיקפו. לעיתים ניתן להיעזר בתוכנית של מהנדס בניין אשר ייקח על עצמו את המשימה, בחירה חכמה בשל ניסיונו של המהנדס בתחומים רבים אשר קשורים למבנה שלכם ואפשרותו למתן אישורים במקרה הצורך. 

 

גם לאחר פינוי הגג העבודה לא נגמרת, יש להשליך את האסבסט למקום ייעודי העומד בתקנים הכתובים בחוק כדי למנוע דליפה של חומרים מזיקים. על בעל המקצוע לפנות את הגג לאחר שכיסה אותו בפלסטיק קשיח לאחד האתרים המורשים. בכל הנוגע למחיר הפינוי, חלק מהחברות גובות עוד סכום עבור הובלת הגג למקום מורשה וחלק כוללים זאת במחיר הראשוני.

אם תרצו לפנות את האסבסט לבד (אנו לא ממליצים על כך), עליכם לעשות זאת רק לאחד הגשת בקשה להיתר עבודה מצומצמת אותה תוכלו לקבל מבעל מקצוע מורשה. חשוב לזכור שמדובר על פינוי אשר כרוך בסיכונים בריאותיים רבים ולכן ההמלצה הרווחת היא לשלם לבעל מקצוע אשר יעשה את העבודה בשבילכם. 

 

גג אסבסט – מחיר פינוי

מחיר פינוי גג אסבסט ייקבע לפי פרמטרים מדויקים כמו סוג המבנה, גובה, גודל השטח, סוג אסבסט, מיקום ומורכבות העבודה. לכן, הצעת המחיר אותה תקבלו תהיה לרוב רק לאחר כל הבירורים אשר ציינו זה עתה. עם זאת, המחיר של פינוי של עד 50 מ"ר ינוע לרוב בטווח של 400 – 500 ש"ח עבור כל מטר מרובע. המחיר כולל התקנה של גג חדש ברוב המקרים, אך כל בעל מקצוע פועל בצורה שונה. 

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

קבלן אסבסט

קבלן אסבסט

קבלן אסבסט קבלן הוא בדרך כלל גורם מקצועי, שאחראי על בנייה ויצירה, אלא שבתחום הספציפי של עולם האסבסט, קבלן אסבסט הוא דווקא גורם מקצועי, שהוסמך

שאלות נפוצות על פירוק אסבסט

שאלות נפוצות על פירוק אסבסט

שאלות נפוצות על פירוק אסבסט אתם מחזיקים בבעלותכם מבנה תעשייה עם גג אסבסט אותו אתם רוצים כעת לפנות? בחצר הבית שלכם עומד מחסן אסבסט שהגיעה

פינוי אסבסט בצפון

פינוי אסבסט בצפון

פינוי אסבסט בצפון אחרי שנים שאתם מתלבטים האם לפרק את גג האסבסט שלכם או לא, עכשיו אתם כבר לא יכולים להימנע מהתחושה המכבידה הזאת שמעליכם