הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

מטרת שירותי ייעוץ מקצועי לבעיות אסבסט היא לספק, בין היתר, גם מידע על שיטות עבודה מומלצות לבעלי בתים שמבקשים הדרכה להתמודד עם גג אסבסט שבור.

מה זה אסבסט?

אסבסט הוא מונח לתיאור קבוצת מינרלים סיביים שמופיעים באופן טבעי בכדור הארץ. הסוגים הנפוצים ביותר של סיבי אסבסט הם אסבסט לבן, חום וכחול.

הצבעים נראים בסיבים נקיים גולמיים ויתכן שלא יהיו גלויים כאשר הם מעורבבים עם חומר אחד, כך שהמראה יכול להיות מטעה.

איך אפשר לזהות בעיות של גג אסבסט שבור?

מוצרי אסבסט נמצאים בשימוש נרחב בחומרי בניין, כולל בידוד והגנה מפני אש. בעלי בתים אינם יכולים לזהות גג אסבסט שבור רק עםממה עלול להישבר גג אסבסט וכיצד לתקנו התבוננות. אם אתם צריכים לעבוד על חומרי אסבסט או להיות סביבם, חשוב שתבקשו ממומחה אסבסט לנתח דגימה של החומר לפני שתבצעו עבודה כלשהי.

מומלץ לא לקחת את הדגימה לבד מכיוון שיש סיכון לשחרור סיבים בתהליך. יש להעסיק שירותי איש מקצוע מוסמך על מנת לקחת דגימה מהחומר ולנתח אותה בתנאי מעבדה מוסמכת.

מומחה תיקון גג אסבסט שבור, שלוקח את הדגימה יוודא שהחומר נרטב ושאינו יוצר אבק או מאפשר התפשטות. הוא מבצע את התהליך באמצעות חיבור למכונות הנשמה וסרבל מיוחד כדי למנוע מהבגדים להיות מזוהמים, או לנשום סיבים משוחררים.

תיקון גג אסבסט שבור

תיקון גג אסבסט שבור על ידי איש מקצוע מומחה בתחום כולל ניקוי האזור עם מטלית לחה, צירוף המטלית לדגימה שנלקחה ואיטום הקצה השבוע עם צבע או חומר איטום אחר. יש ליצור קשר עם המעבדה הנבחרת על מנת לתאם העברה, ובדרך כלל יהיה תשלום עבור שירות זה.

בהתאם לסוג ומצב החומר שמכיל אסבסט על גג אסבסט שבור, עלול להיווצר סיכון לבריאות אם הסיבים נישאים באוויר ודיירי הבניין שואפים אותם לריאות. מוצרים במצב טוב שמכילים אסבסט אינם מהווים סיכון משמעותי אלא אם הם ניזוקים או נשחקים.

אם הגג במצב טוב ואין סיכוי שיישבר, ניתן להשאיר אותו במקומו. כדאי לבדוק את מצבו באופן קבוע לאיתור סימני גג אסבסט שבור.

חשיבות תיקון או הסרת גג אסבסט על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום

אם הגג במצב גרוע או ניזוק, או לפני שיפוצים בבית שעלולים לפגוע בגג, יש לתקן את הגג או להסיר אותו. תיקון גג אסבסט שבור יכול לטפל בפגמים מועטים על ידי איטום, בידוד או סגירה. יחד עם זאת, פתרון זה צריך להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום שעברו את ההכשרה הדרושה.

האם אפשר להסיר אסבסט מהגג?

האם אפשר להסיר גג אסבסט שנשבראם גג אסבסט שבור מכיל אסבסט במצב תקין ללא סיכון לנזק או פגיעה, ניתן להשאירו במקומו, אבל כדאי שמומחה אסבסט יבדוק את מצב הגג באופן קבוע לאיתור סימני הידרדרות.

אם הגג פגום ויש להסירו, איש מקצוע מיומן יבצע את העבודה, במיוחד אם הגג מכיל חומר שמוגדר כסיכון גבוה לשחרור סיבים בקלות.

איך מתבצע תהליך פינוי פסולת אסבסט?

גג אסבסט שבור מוגדר כ"פסולת מסוכנת" ואסור להשליך אותו עם הפסולת הביתית. יש לעטוף את החומר בשקי פוליאתילן כפולות מסומנות, או ביריעות לפני הובלתם לסילוק באתרי פינוי אסבסט. כשפסולת אסבסט מיוצרת על ידי קבלן, שרברב, נגר, בנאי או איש מקצוע אחר, על איש המקצוע האחראי לפנות את הפסולת.

אם איש המקצוע לוקח את הפסולת בעצמו, הוא צריך להיות מורשה בתחום ולהציג תעודת משלוח שמתייחסת למטען המסוים שהועבר לפינוי. ניתן לקחת את החומר רק לאתרי פינוי אסבסט שמורשים לקבל אותו. לחלופין, הקבלן יכול להעסיק קבלן אחר שיש לו רישיון להעביר ולפנות פסולת אסבסט.

עלות פירוק או תיקון גג אסבסט שבור

מחירי פירוק או תיקון גג אסבסט שבור עשויים לנוע בין 150-200 ₪ למטר מרובע. מומלץ לשכור שירותי אנשי מקצוע מוסמכים שמספקים טיפולים מקצועיים ומהירים עם צוות מיומן בתהליכי פינוי ופירוק אסבסט, והמוצרים הנלווים לו.

אם יש צורך להסיר גג אסבסט שבור, אנשי מקצוע אלו מבצעים את התהליך בבטחה, והעלות להסרת הגג, מבניין בשטח של 120 מטרים מרובעים, תהיה בסביבות 6,000 ₪. על העלות הזו יש להוסיף את העלות שתידרש להתקנת הגג החדש.

 

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

משכנתא

משכנתא היא הלוואה המשמשת לרכישת נכס. ניתן להשתמש בו לקניית בית, מכונית, סירה או כל נכס אחר שעולה כסף. שליחה משכנתא היא הדרך הנפוצה ביותר

חייגו עכשיו