הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

בעידן שבו אנחנו יכולים להפעיל את המזגן כשאנחנו לא בבית, להדליק את דוד החימום מרחוק ולספר לטלוויזיה שלנו במה אנחנו רוצים לצפות במקום לזפזפ בשלט, אין זה פלא שתריסי הגלילה הידניים עם הרצועה לצדי החלון פינו את מקומם אחר כבוד, לתריסים החשמליים. הבית החכם הפך להיות חלק בלתי נפרד בעיצוב והתייעלות הבית.

התקנת תריס חשמלי בבית, מעבר למראה האלגנטי והיוקרתי שמעניק לחלל, מאפשר לכם לשלוט בכמות האור שנכנס דרך החלון. שלא כמו בתריס ידני, המרווחים בין שלבי התריס והאפשרות לעצור את התריס בכל שלב מאפשרים וויסות של האור ומאידך אטימות מוחלטת.

תריס חשמלי מבוסס כמובן על מערכת הפעלה חשמלית ולכן חשוב מאוד, טרם התקנת התריס, להזמין חשמלאי על מנת להכין את התשתית ולקבוע את נקודות החשמל עבור התריס. רק לאחר מכן יש להזמין את איש המקצוע שיתקין לכם את התריס החשמלי. התקנת התריס החשמלי הינו חלק חשוב ומשמעותי ולבחירה באיש מקצוע מהימן ומיומן יש חשיבות גבוהה. התקנה מקצועית ואיכותית עשויה לקבוע את כמות הבעיות שבהן אתם עלולים להיתקל במהלך השנים ואת עמידות התריס, מעבר לבלאי הרגיל כמו בכל מכשיר חשמלי אחר.

תריס חשמלי הוא תריס עמיד לאורך השנים, חומר האלומיניום ממנו עשויים תריסים חשמליים הוא חומר עמיד שלא דורש תחזוקה, אך זה גם מה שהופך את התריס החשמלי למעט יותר יקר מתריס הגלילה המוכר.

בהתקנת תריס חשמלי בבית כדאי לשים לב לבחירת המנוע המותקן, חשוב מאוד לבחור במנוע בעל יכולות לעמוד בעומס ובמשקל התריס וחשוב מאוד לבדוק את האחריות של היצרן בד בבד עם אחריות המתקין, אלה שני דברים שחשוב לשים אליהם לב.

כמו בהרבה מוצרים חשמליים אחרים, גם פה מה שעולה זול עלול לעלות ביוקר אחר כך. כדאי להימנע מקנייה תוצרת סין, אורך החיים של התריס והמנוע מתקצר משמעותית מול אלו המיוצרים בצרפת או גרמניה. כמו כן בעת ההתקנה דאגו לקבל מהתקין שלבים נוספים רזרביים, כך שבמידה ותיאלצו לתקן או להחליף חלקים בתריס לא תבזבזו זמן וכסף באיתור חלקי חילוף.

עלויות התקנת תריס חשמלי בבית נקבעות לפי כמות החומר וזמן העבודה הנדרש וכמובן גדול החלון, בחירה בארגז תריס פנימי תייקר את העלות אך תעניק מראה אסתטי יותר לחלל.

אחד היתרונות הבולטים של התריס החשמלי, ומה שהופך את הבחירה בו לפופולארית יותר ויותר, הוא כמובן העובדה שלא נדרשת כאן הפעלה בכוח פיזי, התפעול הוא פשוט, מהיר ויעיל. יותר מכך, למעט המתג החשמלי לצד התריס, ניתן לשלוט בו גם בשלט רחוק. יחד עם זאת, הפסקת חשמל עלולה להוות בעיה. קיים פתרון לכך באמצעות מוט בעזרתו מסובבים באופן ידני את התרס, אך הוא אינו מומלץ לאורך זמן.

למידע נוסף בקרו באתרנו https://eurostyle.co.il/

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

החלפת גג אסבסט

פינוי אסבסט באופן עצמאי

ענף הבנייה  הוא חלק מרכזי ומשמעותי בכל מדינה מתפתחת וכולל בתוכו הקמת תשתיות למבני מגורים, לתעשייה וכ״ו. בימינו ענף זה הינו מתקדם וחדשני והוא התקדם

פינוי אסבסט ממבנים

בעת שיפוץ או שדרוג של בית משותף או פרטי עלולים לגלות כי בחלק מהמבנה היה שימוש באסבסט בעת בנייתו. בעלי הנכס הינם בעלי האחריות לביצוע