הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

מערכת ביוב לא תקינה יכולה להוריד את איכות חיינו בצורה משמעותית. לעיתים יש כשלים שונים במערכת הביוב שלנו, שלא תמיד נהיה מודעים אליהם. הרבה פעמים זו יכולה להיות תקלה קטנה שתגרום לכשל בצנרת ונצטרך לבצע רק פעולה קטנה לתיקונה, כמו שטיפה, אך לא נדע זאת. צילום קווי הביוב יכול לסייע באיתור הבעיה הזו ובדרך הטיפול בה.

מהו צילום קווי ביוב?

צילום קווי ביוב הוא החדרת מצלמה לתוך צנרת הביוב. המצלמה מגיעה לכל פינה ונקודה בקווי הביוב ומאפשרת לבחון אותה ולוודא שהיא תקינה. בצורה זו, באפשרותנו לראות מה הבעיה בצנרת וכיצד עלינו לטפל בה. לעיתים, הבעיה תהיה מאוד פשוטה. לכן, בעזרת צילום קווי ביוב נוכל לחסוך לעצמנו כסף רב, על ידי חיסכון בשבירה, חפירה והרס של צינורות הביוב על מנת לאתר את הבעיה.

כיצד המצלמות לצילום ביוב עובדות?

המצלמות מצוידות עם תאורה מובנית שמסייעת לראות בצנרת החשוכה. בנוסף אלו מצלמות קטנות מאוד שיכולות להגיע לכל אזור בצנרת. המצלמה משדרת ישירות למוניטור. המצלמות עוזרות לזהות תקלות בצנרת הביוב, כגון הצטברות שומנים, סדקים ושברים בצינור, הצטברות חלודה, קורוזיה, סתימות וחסימות, חדירת שורשים, צינורות נפוחים, צינור לא מכוון, צינורות לא תקינים ועוד. צילום קווי ביוב מאפשר גם טיפול בבעיה תוך כדי צפייה ישירה בטיפול, מה שמאפשר את הטיפול היעיל ביותר. בנוסף, במצלמות רבות יהיה אביזר מיקום, כך נוכל לאתר את המצלמה ואת מיקומה המדויק בתוך קווי הביוב. 

מהי שטיפת קווי ביוב?

שטיפת קווי הביוב היא שטיפה חזקה מאוד עם מים, ולעתים גם חומרים אחרים שעוזרת לנו לשמור על צנרת הביוב, על ידי כך שנוכל לעצור את התקלות כשהן קטנות ועוד לפני שנוצר נזק בלתי הפיך לצנרת. תחילה נוודא שהצנרת יכולה לעמוד בעוצמה זו של שטיפה. שטיפת קווי ביוב תסייע לנו בפתיחת סתימות, מניעת הצטברות שומנים, מניעת גדילת שורשים ועוד. 

מתי צריך לבצע שטיפת קווי ביוב?

כדאי לבצע שטיפת קווי ביוב באופן קבוע. בבתים אחת לשנה או שנתיים. במוסדות תעשייתיים ובמיוחד בכאלה שמשתמשים בחומרים מזיקים כאלה ואחרים, יש להתייעץ עם מומחים כמו דן ביוב.

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

החלפת גג אסבסט

פינוי אסבסט באופן עצמאי

ענף הבנייה  הוא חלק מרכזי ומשמעותי בכל מדינה מתפתחת וכולל בתוכו הקמת תשתיות למבני מגורים, לתעשייה וכ״ו. בימינו ענף זה הינו מתקדם וחדשני והוא התקדם

פינוי אסבסט ממבנים

בעת שיפוץ או שדרוג של בית משותף או פרטי עלולים לגלות כי בחלק מהמבנה היה שימוש באסבסט בעת בנייתו. בעלי הנכס הינם בעלי האחריות לביצוע