הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

החורף כבר נמצא ממש מעבר לפינה? אתם צריכים לוודא כי הדירה שלכם מוכנה לקראתו, כך שתוכלו להקדים תרופה למכה. אומנם ימי הגשם בישראל הם מועטים מאוד, אך כאשר מגיע הגשם הוא מגיע במלוא עוצמתו – וחשוב מאוד שתהיו ערוכים לכך. אם תיזכרו ברגע האחרון לאטום את הגגות ולדאוג לחדרים הרטובים, לא מן הנמנע כי המים יחלחלו לכם אל תוך הדירה.

מרכז האיטום הישראלי ראה עד כה מאות מקרים שונים של אנשים שנזכרו ברגע האחרון לאטום את הגג או לטפל בחדרים הרטובים בדירה שלהם. קחו בחשבון כי במצב כזה אתם מסכנים את עצמכם, מסכנים את בני המשפחה שלכם ומסכנים את כל הריהוט שנמצא בתוך דירה ויכול להיהרס לחלוטין.

האם צריך לאטום גגות וחדרים רטובים באופן קבוע?

התשובה לשאלה הזאת משתנה בהתאם למצב של הגג ובהתאם למצב של החדרים הרטובים. נדגיש כי החדרים הרטובים הם שאינם מקורים או כאלה שיש בהם פתחי ביוב שונים. במקרה שבו אתם מבצעים איטום מקצועי על ידי חברה מקצועית, אתם לא תצטרכו לחזור על הפעולה שוב בזמן הקרוב. אך מה שכן, תמיד תצטרכו להיות עם יד על הדופק על מנת לוודא כי המצב לא יחזור לקדמותו בעתיד הקרוב או אפילו בעתיד הרחוק.

חשוב לבצע איטום על ידי חברה מקצועית

אל תתפשרו על האיכות של החברה שמבצעת את האיטום, חשוב מאוד שזאת תהיה חברה שאתם סומכים עליה בעיניים עצומות. איטום לא מקצועי עלול להחזיר אתכם לנקודת ההתחלה, והוא אפילו לא יספק לכם את התוצאות הרצויות לחורף הקרוב. אם אתם רוצים שהאיטום יספק לכם שנים של שקט נפשי, מוטב כי לא תבחרו חברה לא מנוסה – חברה מנוסה תוריד מכם את הלחץ ותאפשר לכם להיות רגועים.

תוך כמה זמן אמור להתבצע איטום גגות בתל אביב?

זה לא באמת משנה אם אתם רוצים לבצע איטום גגות בתל אביב או איטום של חדרים רטובים, הפרוצדורה לא אמורה לקחת זמן רב. אם תבחרו בחברה מקצועית, היא תוכל לבצע את המשימה בתוך כמה שעות בלבד – כך שתוכלו להיות רגועים לקראת החורף הקרוב. אך הזמן הוא האלמנט הפחות משמעותי, הכי חשוב שהאיטום יהיה מספיק חזק בכדי להחזיק מעמד לאורך זמן.

איך ניתן לדעת מתי צריך לבצע איטום גגות או איטום חדרים רטובים?

ברוב המקרים אתם תשימו לב בחורף כי המצב של הגג או המצב של החדר הרטוב לא בשיאו. אך אם אתם רוצים להקדים תרופה למכה, הכי טוב יהיה להזעיק איש מקצוע מנוסה מטעם חברת מרכז האיטום הישראלי שיבחן את מצב הדירה. כך תוכלו להיות בטוחים כי בחורף הקרוב לא מצפות לכם הפתעות לא נעימות, וגם בחורפים הבאים תוכלו להיות הכי רגועים שיש.

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

החלפת גג אסבסט

פינוי אסבסט באופן עצמאי

ענף הבנייה  הוא חלק מרכזי ומשמעותי בכל מדינה מתפתחת וכולל בתוכו הקמת תשתיות למבני מגורים, לתעשייה וכ״ו. בימינו ענף זה הינו מתקדם וחדשני והוא התקדם

פינוי אסבסט ממבנים

בעת שיפוץ או שדרוג של בית משותף או פרטי עלולים לגלות כי בחלק מהמבנה היה שימוש באסבסט בעת בנייתו. בעלי הנכס הינם בעלי האחריות לביצוע