פינוי אסבסט קצירין

הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

פינוי גג אסבסט הוא הכרחי. בכל רגע שאנו נשארים עם גג האסבסט השבור והבלוי, אנחנו מסכנים את חיינו, חיי הסביבה שלנו או משפחתנו. גם אם אנחנו איננו רואים את הסכנה- היא נמצאת שם. אנו שואפים בכל רגע את החלקיקים הפוגעניים והמסרטנים של האסבסט ואין לנו מה לעשות כנגד זה.

למעשה, דווקא יש לנו מה לעשות. לפנות. לסלק ולהסיר את המפגע. המדינה מחייבת מוסדות וגופים ציבוריים לעשות זאת. אנשים פרטיים, שברשותם גגות אסבסט ישנים אינם מחויבים אך הדבר מומלץ גם עבורם. ככל שהזמן עובר וגג האסבסט מתיישן או נהיה בלוי וסדוק- הסכנה גדלה יותר. זה נכון לכל חלקי הארץ וזה נכון גם עבור פינוי אסבסט קצירין.

 

אסבסט ללא הפסקה

קצירין, העיר ללא הפסקה כבר חגגה לפני זמן רב מאה ליסודה. ככזו, לצד בתים ורבי קומות חדישים ומודרניים, יש בה הרבה בניינים ישנים, מחסנים, צריפים, אולמות עבודה וכד'. אלא, מעוטרים בגגות אסבסט. העבודה שהאסבסט הוא חומר בניה ישן, שהבניה החדישה אוסרת על השימוש בו, מביאה למסקנה, כי גם גגות אסבסט אלו, הם ישנים. באופן טבעי, הם גם יהיו בלויים, סדוקים או שבורים. תורמת לכך העובדה כי השמש הקופחת עליהם שנים רבות וכן העובדה שגג האסבסט עצמו אינו חזק ונוח להישבר. לכן פינוי אסבסט קצירין הוא עניין קריטי

מהו חומר האסבסט?פינוי אסבסט קצירין

אסבסט הוא חומר העשוי ומורכב מסיבים דקיקים, כמו חוטים, אשר נצמדים זה לזה, עם חומר צמנטי ובכך יוצרים משטח של חומר (במקרה שלנו לוחות אסבסט לגג). בתצורה המקורית, החומר אכן מציג יתרונות רבים. הוא עמיד בפני אש ופגיעות כימיקלים וגם יש לו תכונות בידודיות לא רעות (יחסית לחומרי הבידוד של אז). תכונות אלו, בנוסף למחירו הנמוך יחסית, הביאו לשימוש נרחב בו לצורכי סיכוך וגגות, בארץ וגם בקצירין של ימים עברו.

אלא שעם הזמן התגלו גם הצדדים הפחות יפים של החומר. כאשר הוא מתפורר, חלקיקים מיקרוסקופיים שלו, שאינם נראים בעין, מתעופפים באוויר בדומה לאבק. כאשר אנו נושמים אותם, הם נכנסים לריאות ושם מתחילים לפעול נגדנו. התוצאה היא נזקים לריאות, מחלות סרטניות, בעיות בדרכי הנשימה ועוד. לכן, ההחלטה הגורפת בארץ ובעולם, באמצעות חוק מוסדר, הייתה להפסיק את השימוש החדש בחומר ויתרה מזו, אף לדאוג לפנות ולהסיר את כל גגות האסבסט הנמצאים כיום.

פינוי אסבסט קצירין

פינוי אסבסט קצירין ובסביבה הוא עניין יומיומי, בשל היקף הבניה בו בעבר ובשל שעובדת מסוכנותו כבר חלחלה למרבית האנשים. אלא שככל שהוא יומיומי, הפינוי עצמו מורכב ואף מסוכן. פינוי לא נכון, מגדיל את החשיפה לחלקיקים ההרסניים ומסוכן לא רק לעובד המפנה אלא גם לסביבה בה הוא עובד. הפתרון לכך, הוא פינוי רק על ידי חברה קבלנית מורשה.

המחוקק היה מודע לגודל הבעיה ולכן פינוי אסבסט מורשה רק על ידי חברה מוסמכת ומאושרת, המחזיקה בתעודות מתאימות על ידי המשרד להגנת הסביבה. חברה כזו מספקת לעובדיה ציוד מיגון מתאים, משתמש בכלים שמפחיתים את השברים בעת העובדה ושיש לה יכולות לנטרל (או לפחות להפחית) את הסיכון לסביבה בעת העובדה. כל פתרון אחר, אולי יעלה לכם פחות כסף אבל יסכן את כולם בצורה קשה מאוד.

פינו אסבסט קצירין אל מחוץ לעירפינוי אסבסט קצירין

זה שהפינוי מתבצע בקצירין לא אומר שאת הלוחות השבורים שהוסרו זורקים בתוך העיר. אין דבר מסוכן מכך. הלוחות השבורים ממשיכים להדיף את האבק הקטלני. למעשה, הדרישה וכך נוהגות החברות המורשות, היא לפנות את האסבסט הישן באריזות אטומות ייעודיות ומיוחדות לאתרי הטמנה מסודרים. אתרים אלו, מפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה ונמצאים במקומות מרוחקים מישובים על מנת לא לפגוע בבני האדם או למשל במי השתיה.

כפי שניתן להבין, פינוי אסבסט קצירין אינו משחק ילדים ויש צורך לבצעו בחוכמה ובזהירות הנדרשת. לכל שאלה או ייעוץ נוספים , נשמח לסייע לכם.

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

PERGULA

הסרה בטוחה של אסבסט מפרגולות

פינוי אסבסט הוא הליך קריטי שיש לגשת אליו בזהירות, במיוחד כשמדובר בפרגולות. פרגולות, המשמשות בדרך כלל כמבנים חיצוניים למתן צל ותמיכה בצמחים מטפסים, יכולות לפעמים להכיל חומרי אסבסט. אסבסט, מינרל טבעי שפעם היה בשימוש נרחב בבנייה, מהווה סיכונים בריאותיים חמורים כאשר הסיבים שלו משתחררים לאוויר ונושפים.

door glass

שיפוצים ועבודות זכוכית למראה חדש רענן

שיפוץ החלל שלך יכול להפיח חיים חדשים בבית או במשרד שלך, ולהפוך אותו לסביבה רעננה ומזמינה. אחד הטרנדים הפופולריים ביותר בשיפוצים כיום הוא שילוב עבודות זכוכית בעיצוב. החומר הרב-תכליתי הזה לא רק מוסיף נופך של אלגנטיות ותחכום, אלא גם מביא אור טבעי, ויוצר תחושה של פתיחות ומרווח.

POOL

שיפוץ אסבסט בטוח ותיקוני בריכות

אסבסט, מינרל הקיים באופן טבעי, היה בשימוש נרחב בחומרי בנייה בשל תכונותיו העמידות בפני אש. עם זאת, זה נקשר לבעיות בריאותיות חמורות, כולל סרטן ריאות ומזותליומה. לפני תחילת כל פרויקט שיפוץ, חשוב לזהות ולהעריך את הימצאות האסבסט בנכס שלך. שכירת איש מקצוע מוסמך באסבסט היא הגישה הבטוחה ביותר לביצוע הערכות אלו.

חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!