הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

בטון מוחלק הוא סוג בטון שהוחלק בתהליך הנקרא "שיוף". תהליך השיוף מסיר את מרקם האגרגט בבטון, שבדרך כלל אינו חלק. בטון מוחלק משמש למבני מגורים ומסחר. זה יכול לשמש כדי להגדיל את תוחלת החיים של מבנים על ידי הפחתת בלאי על משטחים. זה גם מספק משטח חלק יותר ללכת עליו ומפחית רעש מתנועה רגלית. בטון מוחלק הוא סוג של בטון שעבר ליטוש והברקה לגימור מבריק. הוא משמש בדרך כלל כציפוי משטח חיצוני על שבילי גישה, פטיו, שבילים ומשטחים מרוצפים אחרים. תהליך החלקת בטון כולל השחזה של פני השטח למרקם עדין מאוד, בדרך כלל עם יהלום או ליטוש. תהליך ההחלקה יוצר נקבוביות מיקרוסקופיות במשטח המעניקות חוזק נוסף לחומר על ידי מילוי חללים בחלקיקים המצטברים.

שימוש בבטון חלק

הרעיון של שימוש בבטון חלק יותר למגע אינו חדש. זה היה בשימוש במשך עשרות שנים בחלקים מסוימים של העולם. אבל זה הפך לפופולרי רק לאחרונה בצפון אמריקה. הסיבה העיקרית לזינוק זה בפופולריות לאחרונה היא משום שהוא מספק יותר יתרונות מאשר סוגים אחרים של בטון. זה לא דורש כל כך הרבה תחזוקה וזה גם קל יותר לשימוש. בטון מוחלק עשוי מתערובת המכילה אבן גיר כתוש, חול ומים. תערובת זו יוצרת חומר דמוי משחה כאשר מערבבים אותה עם מלט, מה שמקל על פיזור על פני שטח ללא סדקים או רווחים.

בטון מוחלק

בטון מוחלק הוא סוג חדש של בטון המאפשר יצירת משטחים אסתטיים יותר. הוא שימש בדרכים רבות ושונות, כגון עבור רצפות, קירות ומשטחים. תהליך החלקת בטון הוא פשוט יחסית וניתן לבצע אותו ביד או במכונה לפני שמתחילים תהליך כזה כמובן חשוב להציץ ולראות את המחירון החלקות בטון לשנת 2022. התהליך מתחיל בערבוב האגרגט והמלט יחד בדלי. לאחר הוספת מים מערבבים את התערובת עד שהיא הופכת דביקה. לאחר מכן יוצקים אותו לצורות כדי ליצור את הצורה הרצויה. לאחר ייבוש של כ-24 שעות ניתן להחליק את המשטח בעזרת כף או רולר. בטון מוחלק הוא סוג של בטון שעבר ליטוש וליטוש ליצירת משטח חלק. זה יכול לשמש לייצור משטחים כגון קירות, רצפות, משטחים ורהיטים.

תהליך החלקת בטון נעשה באמצעות מכונות ליטוש. למכונות אלו יש את היכולת להסיר אבק, חלקיקים עדינים ומזהמים אחרים מפני השטח של הבטון. בטון מוחלק לבית הוא דרך מצוינת לגרום לבית שלכם להיראות טוב. זוהי גם דרך מצוינת לצמצם עלויות וזמן. בטון מוחלק הוא סוג של בטון שעבר ערבוב עם אגרגטים ומים, ללא שימוש בחול. זה הופך אותו לעמיד יותר מבטון רגיל. תהליך החלקת הבטון נעשה על ידי הוספת חומר מילוי כגון חצץ, אבן כתוש או חומרים ממוחזרים לתערובת. זה מאפשר לתערובת לזרום ביתר קלות כאשר יוצקים אותה לצורות ויוצר משטח חלק יותר לבית או לבניין. הקדמה על בטון מוחלק לבית שלך: בטון מוחלק הוא חלופה לבטון מסורתי מבוסס צמנט שהוא פחות נקבובי ולכן עמיד יותר מבטון מבוסס צמנט רגיל. תהליך ההחלקה של פני השטח כולל הוספת חצץ, אבן כתוש או חומרים ממוחזרים לתערובת לפני יציקה לצורות.

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שיקום בניין

אם אתם מעוניינים בשיקום בניין, אולי אתם תוהים מה זה בעצם כרוך. זה יותר מסתם צביעת קירות והצבת עיטורים חדשים! ישנם שלבים רבים ושונים המעורבים

חייגו עכשיו