הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

מדוע חייב בדיקת מעבדה כאשר מדובר בנזילה?

 

נדמה לכם כי אתם מסוגלים להתמודד על הנזילה בבית או בעסק בעצמכם? המאמר הבא נועד על מנת להראות לכם כי ברוב המקרים העבודה הרבה יותר סבוכה ממה שנראה לכם. ראשית לא קיים ברשותכם הציוד הדרוש על מנת לאתר את הנזילה כמו שצריך וללא כל טעויות. אך מדוע חייב לבצע בדיקת מעבדה כאשר מבצעים תיקון של נזילה? אולי אתם אפילו לא יודעים כי לוקחים דגימה של הלחות ישירות למעבדה. כעת הגיע הזמן לשים את הדברים על השולחן בדיוק כפי שהם באמת. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו תעשו טעות.

 

תיקון אפקטיבי שיחזיק מעמד

כאשר מבצעים בדיקת לחות מתחת לריצוף ישנה חובה לספק פתרונות שיחזיקו מעמד. הרי לא מעט אינסטלטורים לא מנוסים מספקים תיקונים חלקיים כאלה שלא מחזיקים מעמד. לכן בדיקה במעבדה תאפשר להשלים את תמונת המצב ולהביא לתיקון שיהיה אפשר להיות רגועים בעקבותיו. אחרי בדיקה יסודית במעבדה יהיה אפשר לקבוע מה נכון לעשות. אילו צעדים יהיו הצעדים הנכונים כאשר מבצעים התקדמות כזאת או אחרת.

 

קבלת תמונת מצב ברורה

בעת ביצוע  בדיקת לחות יהיה אפשר לקבל תמונת מצב ברורה. גם האינסטלטור הכי מנוסה לא יכול לבצע את התיקונים השונים על סמך מבט עיניים בלבד. אחרי שבודקים את רמת הלחות במעבדה יהיה אפשר לבצע פעולות נכונות. כל בעל מקצוע ירצה לדעת כי הוא עשה את העבודה בדיוק כמו שצריך. שהוא לא יצטרך למצוא את עצמו חוזר שוב לאותו המקום על מנת לבצע תיקונים נוספים.

 

הוכחות חד משמעיות ללקוח

לקוחות רבים מגיעים לתהליך כאשר הם חוששים כי העבודה לא בוצעה כמו שצריך. הם נפגעו בעבר מאינסטלטורים אחרים שלא ביצעו את העבודה בדיוק כמו שהיא אמורה להתבצע. החששות מובנים לגמרי, אך אתם מבחינתכם יכולים להציג את הנתון הזה. ברגע שתסבירו ללקוח כי הוא מקבל תוצאות של מעבדה חיצונית הוא יכול להיות רגוע. הוא ידע כי אחרי סיום העבודה לא תהיה לחות ולפיכך המשימה בוצעה בדיוק כפי שהיא הייתה אמורה להתבצע.

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שיקום בניין

אם אתם מעוניינים בשיקום בניין, אולי אתם תוהים מה זה בעצם כרוך. זה יותר מסתם צביעת קירות והצבת עיטורים חדשים! ישנם שלבים רבים ושונים המעורבים

חייגו עכשיו