הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

התקנת מעלית בבניין משותף הפכה להיות פופולרית בשנים האחרונות, בין אם מדובר על מבנה בעל 3 קומות ובין אם מדובר על מבנה בעל 20 קומות. הצורך במעלית יכול לבוא לידי ביטוי בשל מקרים שונים, החל מרצון לשפר את איכות החיים ועד לחובה מכיוון שישנם דיירים בעלי מוגבלויות שונות המונעות מהם לקבל נגישות מלאה לבית.

 

מהו התהליך אותו אתם צפויים לעבור?

התהליך עצמו מתחיל מקבלת החלטת הדיירים על התקנת מעלית. התקנת מעלית בבניין משותף היא מורכבת יותר מאשר התקנה בבית פרטי, לא תמיד יש הסכמה בין כל הדיירים וכמובן שכל אחד צריך להשתתף בעלויות. יש יתרונות רבים להתקנת מעלית, המעלית משביחה את עלות הנכס והיא השקעה לכל דבר ועניין. לא תמיד תהיה הסכמה בין הדיירים מכיוון שחלק מהדיירים לא באמת צריכים את המעלית, הם גרים בקומות הראשונות ולא מעוניינים "לבזבז" את כספם בהשקעה מסוג זה. עם זאת, אתם צריכים הסכמה של כשני שליש מדיירי הבניין כדי להתחיל במלאכה. חובה להודיע מראש על אספת דיירים ובישיבה להציג את הפרויקט כחלק מעבודת שיקום מבנים.

 

איך מוסיפים מעלית בבניין משותף?

התקנת מעלית בבניין משותף יכולה לשפר את איכות החיים באופן משמעותי, גם מבחינת הנוחות שיש (בעיקר לדיירים שגרים בקומות הגבוהות) וגם עבור השבחת הנכס. אופן ההתקנה משתנה בהתאם למבנה עצמו. כן מדובר על מטלה מורכבת יותר כאשר מדובר על במבנה קיים. האפשרויות הן: פיר חיצוני/פנימי, מעלית חשמלית ותוך כדי חשוב לשמור על אסתטיות. כאשר תגיעו להחלטה משותפת של יותר משני שליש מדיירים הבניין להקים מעלית בבניין משותף תצטרכו להחליט האם הפיר יהיה חיצוני או פנימי, פיר פנימי וגם חיצוני עלול לפגוע בבניין עצמו, במיוחד כאשר מדובר על דירות ישנות. לכן חשוב לפנות לבעל מקצוע בעל מוניטין וניסיון בתחום. יש לבחור בין מעלית חשמלית ובין מעלית הידראולית, הבחירה היא בהתאם למספר קומות המבנה.

 

לאחר שיש הסכמה על התהליך עצמו מול דיירי הבניין ומול החברה המבצעת ניתן יהיה להתחיל בתהליך. לצורך התחלת התהליך יש לקבל היתרים מהעירייה, כיבוי אש, חברת חשמל ועוד. לאחר קבלת ההיתרים יש לחתום על חוזה ולהתחיל בעבודות התקנה בהתאם לתקן והחוק בישראל. יש להתאים את בחירת המעלית בהתאם לכמות הדיירים, משקלים שהמעלית יכולה לשאת, מערכות הפעלה שונות ועוד. רבים נוטים להתלבט בין מעלית חיצונית לפנימית, מעלית חיצונית מחייבת התקנה של פיר חיצוני והוא בולט לעין. ברגע בו יש די מקום בחדר המדרגות מומלץ להוסיף מעלית פנימית. את כל השאלות והתשובות תמצאו אצל חברה מוסמכת להתקנת מעליות ולכן המטלה הקריטית ביותר היא בחירה בחברה אמינה ובעל מוניטין, את שאר העבודה תנו לחברה לבצע.

 

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

הליך הרישום לקבלן שיפוצים

תהליך הרישום הוא דרך לוודא שהקבלנים מוסמכים ובעלי הידע לעבוד על הבית שלכם. קבלן יצטרך להיות רשום בממשלה המחוזית או הטריטוריאלית כדי להציע באופן חוקי

שיקום נזקי מים

שיקום נזקי מים הוא תהליך העושה שימוש בכימיקלים שונים, כלים וציוד להוצאת מים ממבנה. תהליך זה עשוי להיות יקר אך הוא הכרחי על מנת להציל

חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!