גגות רעפים

הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

אחד מהגגות הנפוצים והמומלצים ביותר הוא גג רעפים. מדובר על גג שיעניק לכל אדם שבוחר להתקין אותו שקט נפשי לאורך זמן. הוא מספק את ההגנה הטובה ביותר מפני פגעי מזג האוויר השונים הן בקיץ והן בחורף. כמובן שבכדי שהגג אכן יהיה איכותי ויעיל, חשוב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור התקנתו וכן עבור ביצוע תיקונים שונים הנוגעים לגג זה.

מה צריך לדעת על גג רעפים?

כאמור, גג רעפים הוא אחד מהגגות הנפוצים ביותר בשוק כיום. הוא עשוי מרעפים חזקים אשר מונעים חדירה של קור, חום ומים לתוך המבנה. חשוב לדעת כי על אף ששיטת הבנייה באמצעות רעפים איננה שיטה חדשה, אלא היא קיימת כבר לא מעט שנים, הרי שהיא עדיין יעילה ביותר. הבחירה בגג רעפים למבנים הממוקמים במדינה חמה, מוכיחה את היעילות של הרעפים בכל הנוגע לבידוד התרמי את העובדה שהם תורמים לאווירה נעימה ביותר בחלל הבית.

ניתן למצוא סוגים שונים של רעפים הרלוונטיים עבור בניית גג רעפים:

רעפי חרס- מדובר על הרעפים המוכרים ביותר, הם מגיעים עם שיפוע של 35 אחוזים ועל כן הם מהווים את הבחירה הטובה ביותר בכל הנוגע לבניית גגות רעפים.

סוג נוסף הם רעפי חרס פורטוגזיים- מדובר על רעפים אשר דורשים עבודה מדויקת ביותר ועל כן הם גם יהיו יקרים יותר.

עוד סוג של רעפים הם רעפי הבטון. מדובר על רעפים שניתן למצוא במגוון צבעים, הם גם ידועים כרעפים חזקים ועמידים.

סוג נוסף הם רעפים דמויי צפחה אשר נראים כמו קשקשים של דגים וכך הם יוצרים עיצוב ייחודי לגג. הם נחשבים ליקרים ביחס לרעפים אחרים.

עוד רעפים הם רעפי רב רעף אשר נראים כמו רעף אחד שבו מתחברים מספר גדול של רעפים קטנים.

למה כדאי להתקין דווקא גג רעפים?

אין ספק כי הבחירה לבנות גג רעפים היא בעלת יתרונות רבים: ראשית כל, מדובר על גג בעל עמידות טובה יותר ממרבית סוגי הגגות. מעבר לכך, יש לו יכולת בידוד מצוינת הן מפני חום והן מפני קור. גגות רעפים מרחיקים בצורה יעילה יותר מים וזאת בשל הקצוות הארוכים שלהם וכן, הם עשויים ממינרליים אדמתים ולא מכימיקליים ועל כן ניתן למחזר אותם לאחר שמסירים אותם מהגג.

חשוב לדעת כי התחזוקה של גג רעפים היא נמוכה ביותר והם אטומים למפגעים שונים כגון: חרקים או ריקבון. הם חוסכים באנרגיה באמצעות וויסות של טמפרטורה בתוך הבית והם מחזיקים מעמד בצורה הטובה ביותר לפחות ל20 שנים.

כיצד תתקינו גג רעפים בצורה הטובה ביותר?

חשוב לדעת כי התקנת גג רעפים חייבת להתבצע בצורה הטובה ביותר ועל כן, טרם אתם בוחרים שיפוצניק לצורך התקנת גג רעפים, עליכם לוודא כי הוא אמין, מקצועי ומנוסה בתחום התקנת גגות רעפים מכל סוג וכי ניתן לסמוך עליו שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

גג רעפים

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מה זה מיגונית: כל מה שחשוב לדעת

מיגונית היא מרחב מוגן המוצב בשטחים ציבוריים, כגון בתי ספר, מרכזי קניות, תחנות רכבת וכו'. המטרה של מיגונית היא לספק מיגון מידי בפני התקפות של רקטות ופצמ"רים שזמן ההתרעה בפניהן הוא קצר מכדי לאפשר גישה למקלט. באופן זה המיגונית משמשת כחלק מההגנה האזרחית של העורף.

מדריך שלב אחר שלב: כיצד להסיר בבטחה אסבסט ליד ארונות חשמל

אסבסט הוא חומר מסוכן שהיה נפוץ בשימוש בחומרי בניין עד לאיסור בסוף המאה ה-20. אזור אחד שבו עדיין עשוי להיות אסבסט הוא ליד ארונות חשמל. אם אתם מתכננים להסיר אסבסט באזור ספציפי זה, חיוני לעקוב אחר פרוטוקולי בטיחות נאותים כדי להגן על עצמכם ואחרים מהשפעותיו המזיקות.

חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!