הזדמנות מציאה למחירים זולים! צרו קשר ותגלו את ההבדל!

צריכים להזמין חשמלאי? הגעתם למקום הנכון, קבלו 5 טיפים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

ודאו שיש לחשמלאי רישיון

לפני שנמשיך לטיפים הבאים, נפתח תחילה עם הטיפ הכי חשוב. לפני שאתם ממהרים להזמין חשמלאי בראשון לציון או כל מקום אחר בארץ, ודאו שיש לו רישיון.

מה זה אומר בפועל? שהוא עבר את כל ההכשרות והקורסים שחשמלאי צריך לעבור, על מנת לבצע עבודת חשמל כזו או אחרת.

דרשו ממנו שישלח לכם תמונה של הרישיון שלו, ודאו שהוא בתוקף והשתדלו לבחור חשמלאי ברמת חשמלאי מוסמך לפחות, שכן הוא ראשי לבצע את רוב העבודות הנפוצות בתשתית החשמל הביתית.

קראו חוות דעת והמלצות

אחרי הכל, אין כמו ניסיון של לקוחות אחרים על מנת להעיד על המקצועיות של החשמלאי. לכן, קראו את כל חוות הדעת על החשמלאי, גם את הביקורות הלא חיוביות עליו.

אחרי הכל, המטרה שלכם היא להזמין חשמלאי מקצועי ואמין, כזה שיש מאחוריו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים שיכולים להמליץ עליו.

לכן, במידה ואתם מרגישים החשמלאי שהחשמלאי שלכם קיבל ביקורות לא הכי טובות, המשיכו הלאה בחיפושים ואל תיקחו סיכונים.

דרשו הצעת מחיר מסודרת

זה נכון שיש מקרים שבהם החשמלאי פשוט לא יכול לתמחר את העבודה מראש, כי הוא פשוט לא יודע איזו עבודה הוא צריך לבצע.

לדוגמא, במקרים בהם תזמינו חשמלאי ברמת גן לאיתור קצר, זה יכול להסתיים בעבודה של כמה מאות שקלים, או אפילו בעבודות של כמה אלפי שקלים במקרים של החלפת לוח חשמל למשל.

ככל שאתם יכולים, נסו לקבל הצעת מחיר מראש מהחשמלאי. במידה וזה לא אפשרי, בקשו מהחשמלאי שלכם לתת לכם הצעת מחיר מסודרת לאחר שאבחן את התקלה אצלכם בבית.

התעקשו על קביעת לוח זמנים מראש

אמנם במקרים של עבודות קטנות אין לזה כל כך משמעות, אך אם אתם מזמינים את החשמלאי לטובת שדרוג תשתית החשמל בבית מחד פאזי לתלת פאזי למשל, דרשו לקבל לוח זמנים מראש.

במיוחד בעבודות חשמל גדולות, אתם לא רוצים לתלות תקוות בטוב הלב של החשמלאי וכמו שיש תאריך כניסה כתוב לפרויקט, כך צריך להיות תאריך יציאה כתוב מהפרויקט.

אל תוותרו על כימיה אישית

זה נכון שהחשמלאי שלכם הוא בעל מקצוע, אך איך שלא תהפכו את זה, מדובר בבן אדם שצריך להיות סובלני כלפיכם ולענות על כל השאלות שלכם, גם אם הן קשות.

חשמלאי מקצועי ואמין זה חשמלאי שיסביר לכם כל הזמן מה הוא עושה, למה הוא עושה ומה המטרה הסופית. המטרה שלו תהיה להשאיר אתכם כל הזמן בוודאות, על מנת שתהיו רגועים.

לכן, במידה והחשמלאי שלכם לא סובלני ואומר לכם שיהיה בסדר ושתסמכו עליו, המשיכו הלאה בחיפושים עד שתרגישו רגועים להזמין אותו.

מה היה לנו בכתבה:

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

1 #
החברה המומלצת ביותר לפינוי אסבסט
0 %
מקצועיות ואמינות
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
פירוקי גגות בשנה האחרונה

צריכים חברה לפינוי אסבסט?
השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור במהירות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

החלפת גג אסבסט

פינוי אסבסט באופן עצמאי

ענף הבנייה  הוא חלק מרכזי ומשמעותי בכל מדינה מתפתחת וכולל בתוכו הקמת תשתיות למבני מגורים, לתעשייה וכ״ו. בימינו ענף זה הינו מתקדם וחדשני והוא התקדם

פינוי אסבסט ממבנים

בעת שיפוץ או שדרוג של בית משותף או פרטי עלולים לגלות כי בחלק מהמבנה היה שימוש באסבסט בעת בנייתו. בעלי הנכס הינם בעלי האחריות לביצוע